Pan-evropská konference LESI

06.08.2021
Pan-evropská konferencie LESI se bude konat začátkem října 2021 online.

Zveme Vás na Pan-evropskou konferenci LESI, kterou bude ve dnech 5.-6. října 2021 hostit maďarská skupina LES Hungary jako online akci. Pandemie - dočasná, ale s trvalým dopadem – sice změnila formy komunikace, ale nemohla zastavit ani zpomalit inovace. Naopak, to, co pandemie lidstvu vzala, se mu díky inovacím vrací. V celé historii inovací však snad ještě nikdy nebyl efektivní přenos vědomostí a znalostí pro úspěch tak naléhavě potřebný, jako nyní. Jako odborníci to známe: musíme současně rozpoznat, pochopit a aplikovat vývoj technologických řešení a implementovat osvědčené postupy vyvolané nově vznikajícími řešeními.

 

Témata Pan-evropské konference 2021 se budou točit kolem sloganu “Sharing is caring” a pokrývají takové oblasti, jako jsou SEP/FRAND, IP management v podnikových skupinách, IP a cíle udržitelného rozvoje (SDG), obchodní tajemství a know-how, transfer technologií na univerzitách, umělá inteligence a datová ekonomika, řešení sporů a prosazování práv duševního vlastnictví, autorské právo v digitálním věku a investice do duševního vlastnictví.

 

Vzhledem k tomu, že se konference koná online, je dostupná všem odkudkoli. Naši maďarští kolegové se spolu s váženými sponzory, kvalitním programem a prvotřídními řečníky těší na setkání s Vámi!

 

Podrobnosti o programu lze najít na webových stránkách https://www.les-hungary.hu/en/. Zde se také můžete na konferenci registrovat.